Honor 8C Özellikleri ile Dikkat Çekiyor

Akıllı telefon sektöründeki önemli isimlerden olan Huawei, yeni orta sınıf modeliyle dikkat çekiyor. İşte Huawei Honor 8C’nin özellikleri ve diğer detayları.

Huawei’nin yan kuruluşlarından biri olan Honor, müşteri tabanını uygun fiyatlı modeller ile genişletmeye devam ediyor. Honour , Mayıs ayında hatırlanacak. Honor 7C, satış için çok uygun bir etikete sahip. Bu cihazın başında 8C’nin onuruna ulaşması büyük ilgi gördü.

Çinli üretici 11 Ekim’de resmi olarak 8C’yi açacak. Mayıs ayında satışa sunulan Onur 7C, 137 $ fiyatıyla çok dikkat çekti. Muhtemelen onur 8C fiyatı 150 $ civarında olacak. TENAA tarafından sağlanan bilgilere göre, Çin sertifika ajansı, Honor 8C özellikleri açısından orta segmentin giriş seviyesine hitap edecek.

Qualcomm’un Snapdragon 450 yongaseti ile çalışan 8C Honor, 4GB RAM ile sistemini destekleyecek. Dahili depolama alanı, kullanıcının tercihine bağlı olarak 32 GB veya 64 GB olacaktır. Telefonun arkasında 3900mAh pil, 13MP + 2MP çift kamera ayarı ve ön tarafta 8MP selfie kamerası olacak. 720 x 1520 piksel çözünürlükte 6.28 inç LCD ekran ile telefon, hızlı şarjı da destekleyecektir. 11 Ekim’de Honor 8C özellikleri hakkında daha fazla şey öğreneceğiz. Telefonun hangi pazarlarda satılacağı açık değildir.