Haftalık Ücretsiz İos Oyunları

Haftalık Ücretsiz İos Oyunları ; Oyun oynamak için bilgisayarları veya konsolları tercih etmemize rağmen, telefonlar artık iyi bir alternatif. Telefonlar için başarılı oyunlar bulmak sadece kolay değil, konsolda ve bilgisayarda bulmak çok daha kolay çünkü mobil mağazalarda pazar çok daha geniş.

Bu durumda, bizi daha seçici hale getirecek listelere bakarız. Bir iOS cihazınız varsa, bu hafta liste listemize mutlaka göz atmalısınız;

Best Rally
En iyi Ralli, arkadaşlarınıza meydan okuyarak veya oyun içi bardakları tamamlamaya çalışarak oynayabileceğiniz eğlenceli bir yarış oyunu, AppStore’dan ücretsizdir.

Dere Evil Exe
Hem hikaye modu aynı zamanda keyifli bulmacalar ile keyifli bir oyun ve grafiklerle, retro oyuncular için iyi bir seçenektir.

Identity V
Hover oyunlarını seviyorsanız ve telefonunuz uzun bir süre bu tür bir oyuna sahip değilse, Identity V hikayesi, keyifli oyun ve modları ile sizi tatmin edecek oyunlardan biri olabilir. Oyuna AppStore’dan ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz.

Rocket Valley Tycoon
Rocket Valley Tycoon, şehir inşa etmek, kaynaklarınızı yönetmek ve uzay yarışlarında ilk kez oturmak gibi birçok görevi yerine getirmeniz gereken keyifli bir oyundur.

Tales of Thorn: Global
Thorn Tales: Global, hem oynanış hem de çok çeşitli karakter ve beceri haritalarıyla en ilginç oyunlardan biridir.

Westland Survival
Gözlerimizi bir kovboy olarak açtığımızdan, hayatta kalmak için seninle ilgilenmemiz gerekiyor. Birçok oyun bileşenine sahip olan Westland Survival, mobil oyunlarda en yeni multiplayer oyunlarından biridir.

Dead Island: Survivors
Eğer zombi hikayeleri ve oyunları seviyorsanız, Dead Island: Survivors’daki zombi istilasından kurtulmanız gerekir.

Listemizde yer alan tüm oyunları, altlarında yer alan linklere dokunarak telefonunuza yükleyebilirsiniz. Zaten hepsi birbirinden eğlenceli.