Google Çeviri dışında kullanabileceğiniz 5 Çeviri Sitesi

Google Çeviri dışında kullanabileceğiniz 5 Çeviri Sitesi Çevirilerinizi daha hızlı ve kolay bir şekilde yapmanın en iyi yolu, ücretsiz çevrimiçi sözlükler. Google Translate dışında kullanabileceğiniz 5 çevrim içi çeviri siteleri.

 

Bing

Microsoft tarafından sahip olunan Bing Çeviri, 60’tan fazla dili desteklemektedir. Kendinizi tercüme etmek istediğiniz dili çevirmek istiyorsanız, dili yazarken otomatik olarak Bing yazmanız gerekir. Ayrıca, Bing’e çevirmek istediğiniz dili yüksek sesle aktarabilir ve metin veya sesli posta olarak alabilirsiniz.

 

Promt

PROMT Online Translator , diğer çevirmenlerden daha az dili desteklemektedir. Ancak tercüme edilecek çeviriyi seçebilme özelliği sayesinde, oldukça tutarlı bir çeviri hizmeti sunar.

İmtraslator

ImTranslator sadece çeviri hizmetleri sunmakla kalmaz, aynı zamanda Google, Microsoft ve PROMT çevirilerinin sonuçlarını karşılaştırmanıza da olanak tanır. Ayrıca, sitenin çok sayıda dil seçeneği vardır, çünkü Google gibi diğer önemli çeviri hizmetlerine bağlıdır.

 

SDL Free Translation

SDL Free Translation, basit çeviriler için 45 dile kadar destekler. Ancak en iyi özellik, herhangi bir belgeyi kendi dilinize çevirebilmenizdir. Bu ücretli bir hizmet olmasına rağmen, herhangi bir belgeyi bir bilgisayara hızlı bir şekilde yükleyerek hızlıca farklı bir dile çevirmek için biraz para ödemeye değer.

Translate

Translate.com, Microsoft’un çeviri hizmetini kullanır ve bu nedenle 100’den fazla dili destekler. Daha iyi bir çeviri istiyorsanız, ilk 100 kelime ücretsiz olacağından, ‘insan çevirisi’ hizmetinden yararlanabilirsiniz.