Gmail Bildirim Özelliği

Gmail Bildirim Özelliği

İşletmeniz için güvenli, özel, reklamsız e-posta

Gmail, önemli e-postalarınızı ve verilerinizi güvende tutarken, gelen iletilerden gerçek zamanlı bildirimlerle size bilgi verir. BT yöneticileri kuruluşunuzdaki ve cihazlarınızdaki hesapları merkezi olarak yönetebilir.

Şirketinizin uzantısıyla @ özelleştirilmiş e-posta adresiniz
Şirketinizdeki tüm çalışanlarınıza, şirketiniz ve şirketiniz gibi profesyonel e-postalar sağlayarak müşterilerinizin saygınlığını artırın. Şirketinizdeki satış @ gibi grup posta listeleri de oluşturabilirsiniz.

Sürekli çalışmak
E-postalarınıza istediğiniz zaman, herhangi bir yerden, istediğiniz zaman erişebilirsiniz. İnternet bağlantısı gerekli değildir. İnternetiniz olmasa bile, mesajlarınızı okuyabilir ve taslak mesajlar yazabilirsiniz. Bağlantı tekrar kurulduğunda mesajlarınız gönderilmeye hazır olacaktır.

E-posta iletişimlerini gelişmiş sohbet ve videolara taşıyın
Bir e-postadan daha fazlasına ihtiyacınız olduğunda, bir Hangouts Meet görüntülü görüşmesine katılabilir veya iş arkadaşınızla gelen kutunuzdan ayrılmadan sohbet edebilirsiniz.

Mevcut arayüzünüzle uyumlu
Gmail uygulaması, Microsoft Outlook, Apple Mail ve Mozilla Thunderbird gibi masaüstü istemcileriyle iyi çalışır. Outlook kullanıcıları e-postaları, etkinlikleri ve kişileri G Suite ile senkronize edebilir.

Outlook’tan ve eski hizmetlerden kolay geçiş
E-postanızı Outlook, Exchange veya Lotus’daki önemli iletilerinizi korumaya yardımcı olan özel araçlarla kolayca taşıyın.

gmail bildirim özelliği

% 99,9 çalışma süresi garantisi,% 0 planlı kesinti

Google’dan 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet alacağınız için üstün sağlayıcılara güvenin. Otomatik yedeklemeler, spam koruması ve endüstri lideri güvenlik önlemleri iş verilerinizi korumanıza yardımcı olur.

G Suite sürümünüzü seçin. 14 gün boyunca ücretsiz deneyin.

Paket 1
30 GB depolama alanına sahip profesyonel ofis paketi

5 dolar


Sınırsız depolama alanı ve arşivleme sunan gelişmiş bir ofis paketi

10 dolar
ABD doları / kullanıcı / ay

Paket 2
Gelişmiş kontroller ve özelliklere sahip premium ofis paketi

25 $
ABD doları / kullanıcı / ay

Kullanıcı başına yıllık 300 dolar (artı vergi).

G Suite’te güvenlik ve güvenilirlik
Verilerinizi korumak bizim önceliğimizdir.

Sektörün her şeyin önünde bir güvenlik duygusu ile yol gösteriyoruz.
Google, bulutta çalışmaya başladı ve bulutta çalışmaya devam ediyor. İşte bu yüzden, işinizi bulut tabanlı güvenlik üzerinde yürütmenin sonuçlarının ne olacağını çok iyi biliyoruz. Google ve kurumsal hizmetlerimiz aynı altyapıyı kullandığından, kuruluşunuz her gün kullandığımız kendi koruma sistemlerimizden de yararlanır. Sağlam küresel altyapımız, özel güvenlik uzmanlarımız ve yenilikçiliğe olan bağlılığımız sayesinde, Google’ı yolda sürerken kullanıcılarımıza son derece güvenli, güvenilir ve uyumlu bir ortam sunabiliyoruz.

Dünyanın lider kuruluşları tarafından güvenilen e-posta servisi