Gb Whatsapp Özellikleri Nasıl Kullanılır

Gb Whatsapp nedir? Whatsapp kullanıcıları normalde normalde Whatsapp’da bulamazlar. Bunların arasında; Mevcut durumunuzu gizlemek gibi farklı taban çizgileri ekleyerek. Gb Whatsapp, orijinal Whatsapp forbids’in bir sürümüdür. Kullanım olarak gizlilik sağlamak, uygunsuz bir uygulama olmak 1 gün veya 1 hafta süreyle cezalandırılabilir.

Gb Whatsapp ile nereden indirileceğini kimse bilmiyor! WhatsApp’a girmesi gerekiyor. Bu özellik, Whatsapp’a ne zaman girileceğini değil, ne zaman aktif olduğunu görecektir. WhatsDog ve benzeri işlemleri takip etme hakkı vardır. Özelliği etkinleştirmek için; Gb WhatsApp, sağ üst köşedeki üç nokta ikonuna sahip, daha sonra “Gizlilik” bağlantısındaÇevrimiçi Durumu Gizle” tercih ediyorsunuz.

 Gb Whatsapp markasına işaret ediyor. Eğer bu mesajı birlikte iletirlerse, iletilse bile size iletilse bile size iletemezler. Bu özelliğin dezavantajı, mesajların boyutunun zaman içinde ulaşamamasıdır, bu yüzden buna dikkat edin. Özelliği; Sağ üst köşedeki üç nokta Gizlilik> İkinci Zaman adımları ile kullanılabilir. “Yazıyor …” kalkar. Bu özellik tam boyuta dayanmaktadır.

Bir diğer popüler özellik tema değişikliğidir. Bu seçenek ile Gb Whatsapp’ı kullanarak indirebilirsiniz. Favori olanlarınızı indirmek için “Uygula” ve daha fazlasını seçebilirsiniz. Temayı silmek için Ayarlar> Diğer> Temizle’deki adımları uygulayabilirsiniz.