Garanti Sorgulama İphone Nasıl Yapılır

Garanti Sorgulama İphone Nasıl Yapılır. Kullandığınız iPhone’un ne kadar garanti edildiğini merak ediyor musunuz? İşte bunu öğrenmenin kısa yolu …
Bir avuç dolusu emekle kaçmadığınız telefonlarınızı aniden kırmak bir kâbus olmuş olabilir. Garanti talebinin teknoloji severler arasında özellikle önemli bir yere sahip olduğunu söylemek yanlış olmaz. Yüksek meblağlar için satın aldığınız teknolojik cihazınızda ortaya çıkabilecek sorunlarda garanti kapsamı devreye girecek ve size büyük bir yük getirecektir. Bu bakımdan aldığınız ürünlerin garanti sürelerini takip etmeniz çok önemlidir.

Satın aldığınız teknolojik telefon ikinci el ise, garantinin devam edip etmediğine dikkat etmeniz çok önemlidir. Öğrenmek düşündüğünüz kadar kolay olmayabilir. Akıllı telefonlarda küresel bir marka olan Apple, bu süreci çok daha kolay hale getiriyor ve kullanıcılara iPhone garanti sorgu hizmeti ile gülümsüyor. Apple’ın kendi sitesi üzerinden iPhone garanti soruşturması yapmayı henüz bilmiyorsanız, bunu telefon el cihazlarını öğrenerek yapabileceğinizi unutmayın.

Garanti Sorgulama İphone Nasıl Yapılır sayfasını ziyaret  Giriniz

iPhone Seri Numarası Nasıl Bulabilirim ?

Ayarlar + Genel + Hakkında bölümünde yer alan ‘Sri numarası’ kısmından  öğrenebiliriz.