Galaxy Note 9 ön Siparişe Çıktı

Galaxy Note 9 ön Siparişe Çıktı ;  Ağustos’ta piyasaya sürülecek olan yeni Galaxy Note 9’un ön siparişini vermeye başladı. İşte konuyla ilgili ayrıntılar.

Samsung’un Note serisini tanıtması için birkaç gün kaldı. Not serisinin genellikle Eylül veya Ekim aylarında satışa sunulduğunu unutmayın. Ancak Galaxy S9 ve 9 + ‘llow satış performansı Samsung’un Galaxy Note 9 çıkışını öne çıkarmasına neden oldu.

Telefonun kullanıma girmesinden sadece bir hafta önce. Ancak, Samsung Not 9 için önceden sipariş vermeye başladı. Güney Kore teknoloji devi, ABD’de resmi web sitesi aracılığıyla Galaxy Note 9 için sipariş almaya başladı. Aslında buna bir tür rezervasyon diyebiliriz. Dahası, eski telefonunuzu aldığınızda 450 $ ‘a kadar indirim alabilirsiniz.

Elbette, bu indirimden tam olarak yararlanmak için verdiğiniz telefonun üst segmentine hitap eden güncel bir modele sahip olmanız gerekir. Yani, 4.5 yıllık Galaxy S5’inizi taksi için kullanmak isterseniz, Samsung size 150 dolarlık bir indirim sunuyor. Ancak, cihazı iPhone 4X veya Galaxy S9 + ile kullanıyorsanız, indirim oranı 450 dolar.

Değişim desteğinden yararlanmak istiyorsanız, Apple, LG, Samsung veya Google’dan bir telefon görüşmesi yapmanız gerekir. Bu 4 marka dışındaki telefonlar değişim desteğinden yararlanamaz.

Samsung Note 9’un fiyatı henüz açıklanmadıysa da, genel görüş, ABD’nin telefon fiyatının 800 $ civarında olacağı yönünde.