Forza Horizon 3 için Türkçe Yaması

Forza Horizon 3 için Türkçe Yaması ; Dünyadaki en popüler yarış oyunu Forza Horizon 3, Türkçe yamada yer aldı. Artık oyunu Türkçe dil desteği ile oynayabilirsiniz.

Türk dil desteğiyle Forza Horizon 3’ü oynamak isteyen oyuncular için önemli bir gelişme var. Forza Horizon 3 türkçeyama Xbox One ve PC platformu özel yarış oyunları. U-Mürettebat ekibi Forza Horizon 3’ün Türkçe versiyonunu yayınladı. 2016 yılında piyasaya sürülen Forza Horizon 3, açık dünyada arcade tarzı bir oyun sunuyor. Avustralya topraklarında oynamak; Farklı parkurlarda, sokaklarda ve doğal güzellikteki her türlü arabayı sürmenizi sağlar.

Forza Horizon 3 şu anda sadece PC’de ve oyunun v1.0.999.2’sinde çalışıyor. Her bir sürümdeki değiştirilen dil dosyaları nedeniyle, Türk yaması daha güncel ya da eski bir sürümde kullanmak mümkün değildir. Yalamı hazırlayan ekip, Türk kuzularını indirmek için bağış yapmak zorunda kaldı. İndirme linki almak için en az 10 TL bağış gereklidir.

Yamaha’ya buradan ulaşabilirsiniz. Microsoft’un yerelleştirme adımlarının bir parçası olarak, önümüzdeki yeni oyun Forza Horizon 4, Türk Dublaj desteği ile piyasaya sürülecek. Ekimde, PC ve Xbox One için çıktı olacak.