Files Go Hızlandı

Files go Hızlandı artık Dört Kez Daha Çok Hızlandı
Google, Dosya Aktarımı uygulama Dosyalarının hızını artırdı

Google, Android Go ile bağlantı kalitesi ve hızının sorunlu olduğu bölgelerde geçtiğimiz yıl geliştirdiğimiz files Go dosya aktarımı uygulamasını yayınladı. Pratik dosya yönetimi ve paylaşımı, düşük seviyeli telefonlardan ve kötü bağlantılardan Google Drive’a dosya yüklemeyi kolaylaştırır.

Uygulamanın güncellemesi bugün bir ‘Paylaş’ sekmesi ve daha basit bir arayüz tasarımı ile geldi. Bunun dışında en önemli yenilik, bağlantı hızlarının eskisinden çok daha hızlı olmasıdır.

Örneğin, iki telefonun uygulama aracılığıyla birbirine bağlanması sadece birkaç saniye sürecektir.

Veri aktarım hızları da çok daha hızlı. Google’a göre, uygulama, önceki modelden yaklaşık dört kat daha hızlı olan 490 MB / s hızında veri aktarabilir. files Go şimdi mevcut en iyi bağlantı seçeneğini bulacak ve dosyaları tam hızda aktaracaktır.

Son olarak, files Go artık aktarılan dosyaları uçtan uca şifreleyecek, bu da daha hızlı, daha güvenli ve daha basit bir kullanıcı deneyimi anlamına geliyor.

 

Files Go nedir files Go, Android cihazlar için Google tarafından geliştirilen bir mobil sistem uygulamasıdır. Bu uygulama ile cihazınızdaki gereksiz uygulamaları, artık dosyaları ve gereksiz aşırı fotoğrafları silebilirsiniz ve cihazınızı aynı zamanda cihazınızı hızlandırabilirsiniz.