En Popüler Oyunlar 2018

Yaz aylarının gelişiyle, birçok öğrencinin zenginleşmesi ve günlerin uzamasıyla, oyun severler yeni oyunlar aradı. Yaz boyunca en sevdiğiniz Beş oyunu ele alacağız. İşte bu oyunlar.

 

1. The Witcher 3: Wild Hunt

Wild Hunt “aksiyon, macera, romantizm, strateji, vb. Bir oyun. Kalabalık şehirler, ormanlar, köyler ve birçok farklı mekan var.
Oyun bilgisayarı PlayStation 4 ve Xbox One platformlarında.

2. BioShock: The Collection

BioShock: Koleksiyon tam set oyunudur. Bu koleksiyon klasik oyun “BioShock” 2007, BioShock 2 ve BioShock Infinite içerir. Rapture karakteri, ilk iki oyunda sualtı kentinden kurtulmaya çalışacak ve son maçta Kolombiya’dan hava yoluyla kurtulmaya çalışacaksınız. Seri yaz ayları için ideal, başarılı görsel içeriğiyle başarılar kazanıyor.

3. Dark Souls: Remastered

Bu takipçileri tarafından dünyanın en zor oyunu olarak tanımlanır, ancak dikkatli iseniz kazanabileceğiniz bir oyundur. Oylamada, genellikle kendi hatalarınız yüzünden ölürsünüz, bir grup düşmana saldırmak ya da tuzağa düşmek gibi. Kısacası, yaptığınız hatalardan ders alarak ilerliyorsunuz.

Oyun PlayStation 4, Xbox One platformlarında ve Nintendo Switch’de kullanılabilir.

4. Dragon Age: Inquisition

Oyunda kendi karakterinizi yaratabilir, kendi yarattığınız şeyi kurabilir ve elinize çeşitli sihir ve silahlarla savaşa girebilirsiniz. Belki de romantizm bile birbirine aşık olabilir ve izlenebilir.

5. The Legend of Zelda: Breath of the Wild

Zelda Legend: Breath Wild, 20 yaşında bir efsanevi oyun. Eski nesillerin en büyük oyunlarından biri olduğu söylenir. Mart 2017’de piyasaya sürülen “Nefesin Doğuşu” adlı oyunun ilk versiyonundan sonra oyunun bu versiyonunun beklemediği pek çok oyuncu bekliyordum. Bu beklentileri uygun şekilde karşıladılar.