Booking.com, Uzun Süreden Sonra Yeniden Açıldı

Booking.com, Uzun Süreden Sonra Yeniden Açıldı ; Booking.Com, dünyanın en büyük seyahat platformlarından biri olarak milyonlarca turistin merkezi haline geldi.

Ülkemizde seyahat acentalarının beyanlarına son vermiş olan Booking.Com, ülkemizde haksız rekabet olduğunu iddia ederek, hizmet vermedi. Geçtiğimiz aylarda kamu kurumlarının birkaç bakan ve müdürü, booking.com bu yaz açıldığını belirtti ancak hizmet Türkiye’de hizmete sunuldu.

Turizm ve Seyahat Acenteleri Derneği Başkanı Firuz Bağlıkaya, Haftasonu programına konuk olarak CNN Türk sergilerinde yer aldı. Yasal düzenlemelerden sonra hizmetin tekrar aktive edileceğini söyledi. Başvurularla benzer şekilde hizmet veren rezervasyonum.co, toplam 40 milyon turistin Türkiye için beklentilerini bekleyen Bektaş beklentileriyle hizmetin yeniden açılması için gerekli şartları açıkladı.

Merkezlerin Türkiye dışında olması, turizm rezervasyonlarını bir araya getiriyor.” Kurumsal üyelik “statüsü gibi tüketici sitelerine para tasarrufu sağlıyoruz. Bu statüye sahipseniz, rezervasyon gibi hizmetler açabilirsiniz. Ülkemizde de .Com, bugünlerde gördüğümüz Booking.Com yetkililerine öneriyoruz. ”Ülkemize gelen yerli ve yabancı turistlerin hizmete girer girmez rahatlıkla tekrar tatil yapabilmelerini umuyoruz.