BİM’den uygun fiyatlı tablet kampanyası

BİM’den uygun tablet kampanyası

Yeni BİM duyurusuna göre, Hometech HT 8C tablet, Kurban Bayramı’nın son günü olan 24 Ağustos 2018’de satılacak. Yaklaşık 8 inç ebatlarındaki tablet, özellikle çocuklara hitap edebilen bir üründür. Tabletin piyasa fiyatı yaklaşık 390 TL iken, bu ürün BİM kampanyası için 250 TL fiyat etiketi ile satışa sunulacak.

Hometech HT 8C özellikleri

Piyasa zincirinde satışa sunulacak tabletlere bakacak olsa bile, ürünün ekranı 7,85 inç gibi görünüyor. Ekran teknolojisi olarak IPS LCD kullanan tablet, Android 7.0 Nougat ile birlikte geliyor. Dört çekirdekli bir MT8321 işlemci bulunan tablette 1 GB RAM ve 16 GB depolama alanı var. Ekran çözünürlüğü 1024×768 piksel, arka yüzü 2 megapiksel, önden 0.3 megapiksel çözünürlüğe sahip.

Hometech HT 8C alınacak mı?

Donanım özelliklerine baktığımızda oldukça eski olduğunu düşündüğümüz Hometech HT 8C, bazen performans sorunlarına neden olabilir. Bu tablet, web’e girmek, film izlemek, dizi izlemek, Facebook gibi sosyal ağlara girmek için yeterlidir ve günlük kullanım için bir sorun olmayacaktır. Ancak, tabletlerin gücünün performans gerektiren uygulamalar için yeterli olmayacağını söylemek istiyoruz.

Alcatel’in akıllı saati ve Powerbank’ı da var

BİM, 24 Ağustos’ta sadece tablet bilgisayar satmayacak. Teknoloji meraklılarının ilgisini çekecek Alcatel Movetime SW10 akıllı çocuk saati ve Trust markası 10 bin mAh Powerbank da piyasa zincirinin raflarında olacak. Öte yandan, bu ürünlerin her BİM mağazasında bulunmayacağını ve mağazalardaki stok sayısının sınırlıdır.