Bedelli Askerlik Son Dakika Sonuçlandı

Bedelli Askerlik Son Dakika Sonuçlandı

Askerlik hizmetinin fiyatı hakkında son dakika gelişme! AK Parti Bülent Turan, askerlik hizmeti hakkında bir açıklama yaptı. Askerlerin yaş sınırı ve maaşı belirlendi. Turan “Askerlik ücreti bugün meclise geliyor, 25, 25 gün, ücret 15 bin TL olacak”. 21 gün boyunca askerlik hizmetine odaklanıyor. 31 Aralık 1993’ten önce doğumlar için kullanılabilir

Tam zamanlı askeri hizmetin son dakikası! Milyonlarca vatandaş orduyu ve yaş sınırını bekliyordu ve ücret faturası açıklandı. İşte askerinizin şartları …AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Bülent Turan, evin askerlik hizmetine ilişkin düzenlemenin bugün Meclis Başkanlığına sunulacağını söyledi.

23.07.2018  çanta yasası gündemde. Bu yasayı Ekim ayında Meclis açıldığında gündeme geleceğini düşündüğümüz miktara eklemeye karar verdik. Ön görüşe sahip 25 yaşında ve 15 bin TL. 21 günlük bir askerlik görevimizdir. Kanunları Meclise ve Plan Bütçesine saat içerisinde göndeririz ve en kısa zamanda toplanacağını umarız.

31 Aralık 1993’ten önce doğmuş olan haklar için uygun olacaktır. Askerlik hizmetinde, 25 veya 28 güne odaklandığını öğrendi.