ASUS Zenbook S İnce ve hafif dizüstü bilgisayar

ASUS Zenbook S İnce ve hafif dizüstü bilgisayar 13,3 inçlik ultra hafif dizüstü bilgisayar olan ASUS, ZenBook S’yi (UX391) tanıttı. İşte Zenbook S’nin tüm özellikleri

Tamamen metal gövdeli A4 boyutunda kağıda ultra ince 12.9mm profili ve bir 1kg ultra hafif, sofistike bir tasarıma sahip olan Zenbook S Zen felsefesi esinlenen metal süs ve elmas kesim ile dikkat çekiyor. ZenBook S, klavyeyi otomatik olarak 5.5 dereceye çıkaran ve ergonomik yazma rahatlığı sağlamak için ses performansını artıran bir ‘ErgoLift’ tasarımına sahiptir.

8. nesil Intel Core işlemci ve süper hızlı PCIe x4 SSD ile güçlendirilen ZenBook S aynı zamanda FHD geniş ekranına da sahip. 13.5 saate kadar pil ömrü ile ZenBook S’de üç adet USB Type-C (USB-C) bulunuyor. Bağlantı noktalarının ikisi Thunderbolt 3’ü destekliyor.

Yeni Zenbook S, onun 12,9 mm tam metal çerçeve ve 1 kg ağırlık ile, herhangi bir cep uyması için kolaydır ve tasarımı kullanılan onun NanoEdge ince çerçeve gösterim ve yüksek kaliteli malzeme ile öne çıkmaktadır.

MIL-STD 810G’nin askeri standartlarını karşılayan ZenBook S, sıcaklık ve nem de dahil olmak üzere aşırı koşullar altında kullanım için çok zorlu testlere tabi tutuluyor. ASBook, endüstri standardı standartlarını aşarak ve kendi testlerinde başarılı olmakla birlikte ZenBook S de ön plana çıkıyor.

ErgoLift, klavye açıldığında aracın alt tarafına daha fazla hava akışı sağlayan önemli bir açıklık alanı yaratır. Bu geliştirilmiş havalandırma sistemi, ZenBook S’nin ağır yükler altında bile aşırı ısınmasını önler.

ZenBook S, 1 TB kapasiteli PCIe 3.0 x4 SSD bellek, 8. nesil Intel Core i7 işlemciyle birlikte geliyor. ZenBook S, önceki tasarımlara göre yüzde 40 performans artışı sağlayan son teknoloji ürünü bileşenlerle güncel bir soğutma sistemi kullanıyor. Bu, önceki ZenBook modeline göre% 13.4 daha fazla hava dolaşımı sağlayan 3D eğrilikli gelişmiş aerodinamik yapı anlamına gelir. Bu soğutma sistemi ile ZenBook S önceki ZenBook modellerine kıyasla 5 ° C’den daha soğuktur.

ZenBook S 5.9 mm çerçeve genişliği, daha da etkileyici görüntüler için% 85 ekran / gövde oranı sağlar.