Apple’dan MacBook Yeni Tamir Programı

 Apple’dan MacBook Yeni Tamir Programı Apple, bazı MacBook ve MacBook Pro modellerinde klavyelerin küçük bir bölümünde aşağıdaki davranışların bir veya daha fazlasının görüntülenebileceğini gösterdi:

Apple veya yetkili bir Apple servis sağlayıcısı, uygun MacBook ve MacBook Pro klavyelere ücretsiz servis sağlayacaktır. Servis tuş takımının türü, görüntülendikten sonra belirlenir ve bir veya daha fazla tuşun veya tüm klavyenin değiştirilmesi içerebilir.

Mevcut Modeller

Bilgisayarınızın modelini belirlemek ve bu programla eşleşip eşleşmediğini görmek için Apple menüsünü   Bu Mac Hakkında’yı seçin. Aşağıda ilgili modeller bulunmaktadır.

MacBook (Retina, 12 “, 2015 Başkanı)
MacBook (Retina, 12 inç, kafa 2016)
MacBook (Retina, 12 inç, 2017)
MacBook Pro (13 inç, 2016, 2 Thunderbolt 3 bağlantı noktası)
MacBook Pro (13 inç, 2017, 2 Thunderbolt 3 bağlantı noktası)
MacBook Pro (13 inç, 2016, 4 Thunderbolt 3 bağlantı noktası)
MacBook Pro (13 inç, 2017, dört Thunderbolt 3 bağlantı noktası)
MacBook Pro (15 inç, 2016)
MacBook Pro (15 inç, 2017)

Not. Mac dizüstü bilgisayarının başka herhangi bir modeli bu programa dahil değildir.
Servis Süreci Aşağıdaki servis seçeneklerinden birini seçin. MacBook veya MacBook Pro’nuz, cihazın bu program için uygun olduğundan emin olmak için herhangi bir bakımdan önce test edilecektir.

Servis tuş takımının türü, görüntülendikten sonra belirlenir ve bir veya daha fazla tuşun veya tüm klavyenin değiştirilmesi içerebilir. Servis sonu süresi, servis kalemlerinin ve yedek parçaların kullanılabilirliğine bağlı olarak değişebilir.