Alcatel 3, Türkiye’de Satışa Çıktı

Alcatel 3, Türkiye’de Satışa Çıktı , Alcatel 3, bugün 18: 9 ekranı ile Türkiye genelinde satıldı. İşte Alcatel 3’ün tüm özellikleri ve fiyatları

Alcatel FullView, Alcatel 3’ü 18: 9 ekran, yüz tanıma ve parmak izi sensörü gibi bir dizi özellik ile birleştiriyor; Konturlu cam ve kavisli arka kapaklı şık 2.5D.

Alcatel 3‘ün 18: 9 ekranı ile kullanıcılar internette gezinirken ve video izlerken daha fazla sinema izleyicisine sahip oluyorlar. FullView 18: 9 ekranlı Alcatel 3, aynı boyuttaki diğer benzer cihazlardan daha kompakt ve daha kolay taşınabilir. Ayrıca, ultra-kompakt 5.5 inç IPS HD + ekrana sahip olan Alcatel 3, bir micro SD kart ile 128 GB’ye yükseltilebilen 16 GB dahili belleğe sahip.

Alcatel 3; İyi fotoğraflar ve video çekimi için yüksek kaliteli bir cep telefonu ve kullanışlı bir parmak izi sensörü gibi pratik özellikler, cihazın arkasındaki parmak izi tarayıcısına dokunarak fotoğraf çekiyor.

Alcatel 3, en üst düzey yüz tanıma teknolojisi sayesinde, ekrana bakarken bir yüz taraması yaparak cihazın kapağını hızlı bir şekilde açmanızı sağlar. Ek olarak, kullanıcılar akıllı telefonlarını parmak izleriyle sabitleyebilir ve önceden ayarlanmış parmak izleriyle birden fazla uygulamayı çalıştırabilirler.

16 megapiksellik (yazılım enterpolasyonlu) arka kamera ve 8 megapiksellik (yazılım enterpolasyonlu) ön kamera ile birlikte Alcatel 3, gelişmiş ön flaş özelliği sayesinde düşük ışık koşullarında kaliteli kendi kendine çekim sunar. Sosyal medyada aktif olan kullanıcılar için yeni “Sosyal Mod” özelliği Alcatel 3’ün kamera ayarlarına eklendi. Fotoğrafların paylaşılması anında önizleme, anında kolaj ve hızlı paylaşım gibi yeni fotoğraf ayarlarıyla daha da eğlenceli hale geliyor.

Önerilen satış fiyatı 1,200TL’dir.