Akıllı Far Teknoloji Geliyor

Akıllı Far Teknoloji Geliyor. Alman otomotiv devi Mercedes’in ilk kez mart ayında duyurduğu teknoloji bir hayaloldu. Otomobil farlarında yepyeni bir dönem başlıyor.

2015 yılına kadar F 015 isimli bir araştırma ile LED ızgara şeklinde açtı. Bununla birlikte, yeni dijital ekran LED ızgaradan daha net ve daha net bir aydınlatma vaat ediyor. Uzak uç aydınlatmasında HD kalitesinde ve kontrol edilemeyen 1 milyardan fazla sistem var. Farlar, parlaklık seviyesini ayarlamak için yerleşik sensörlere sahiptir. Bu sensörler sayesinde, diğerlerinin gözlerinin yayılması engellenir.

akıllı far

Mercedes Bir bakış yaparken uygunluk konusunda ilerlemeler sağlamak. Öndeki araç yakın ve hızlı hareket ettiğinde, bir çarpışma uyarısı gösterilir. Mercedes Maybach S-Class otomobil alıcıları yılın ilk yarısında çok uzak bir teknoloji ürünüdür.

Mercedes ‘testinin, otomotiv endüstrisinin diğer önemli markalarına benzer uzak görüşlü teknolojiler sunması bekleniyor. Yazılım ile tam uyum için, aracın ve yolun, aracın arkasındaki veya aracın uygun göstergesinde olduğu gibi, her zaman, elektromekanik sistemle ilgili tüm araçları takip etmek, dijital takip etmek için uyarılır. çevre,

Dijital Işık teknolojisi artık en fazla 10 sembol gösterebiliyor. Bu semboller yol çalışması, karlı yol, hız limiti veya takip mesafesini içerir. Yeni model eklemlerdir.