256 GB MicroSD Bellek

Kingston, 256GB depolama kapasitesi sunan yeni bir Tuval Reaktifi microSD kartlarını duyurdu. Kingston, Canvas React microSD kart hattına 256 GB’lık bir model ekledi.

Böylelikle, kullanıcılar artık 32 GB ila 256 GB arasında bir seriye sahip değil, microSD kartlı modellerde depolama ve performans ihtiyaçları için en iyi seçimi yapabilecekler. Kingston 256GB kapasiteli microSD bellek üretiyor

Kingston Canvas React serisi microSD kartlar, eylem kesintisiz olduğunda ya da etkileyici 4K videolar kaydettiklerinde, çekimlerde çekim yapmak isteyenler için tasarlandı. Kullanıcılardan daha fazla bilgi alma esnekliği sunan bu kartlar, cihazlardaki depolama alanıyla ilgili endişelerini de azaltır.

Okuma ve yazma hızları da sınırları zorluyor 100 MB / s okuma ve 80 MB / s Sınıf 10 UHS-I U3 hızları ile, kullanıcılar tam HD olarak maceralarını çekebilir veya DSLR kameralar veya high-end akıllı telefonlar sayesinde 4K çözünürlükte kaydedebilir.

Arttırılmış kapasiteye ek olarak, Canvas React microSD kartlarında Video Speed ​​Class 30 (V30) ve A1 App Performance Rating de bulunmaktadır. Bu yeni geliştirilen özellikler, kullanıcılara yüksek çözünürlük fotoğrafları ve 4K video kayıt ve oyunlar için kullanılan yoğun grafik multimedya dosyaları için geniş depolama alanı sağlar.

Kingston 256GB kapasiteli microSD hafıza kartının fiyatı Kingston’un 256GB depolama kapasitesine sahip yeni seri bellek kartı 110 ABD dolarıdır. Hafıza kartının Türkiye fiyatlarının 700-750 £ civarında olması bekleniyor.